Systemy zamkniętokomórkowe

Synthesia posiada w swojej ofercie systemy poliuretanowe  zamknięto komórkowe adresowane nie tylko w budownictwie, ale i w innych branżach. Różnorodność systemów pod kątem gęstości, a co z tym się wiąże również wytrzymałości na ściskanie, jest otwarciem się na wykonawcę i inwestora, aby kompleksowo odpowiedzieć na ich potrzeby. Termo i hydroizolacja za jednym razem? Tak, to możliwe z naszymi surowcami. Izolacja fundamentów, ścian, naprawa dachu, ocieplanie hal, ciągów ciepłowniczych – to i wiele więcej Czystość surowców najwyższej jakości oferowanych przez firmę Synthesia, to realna oszczędność na eksploatacji sprzętu oraz jego serwisowaniu. Wysoka wydajność zestawów to nie tylko komfort dla operatorów natrysku, lecz w większej skali dodatkowa oszczędność dla podmiotu świadczącego usługę termoizolacji. Warto dodać, że Synthesia prawdopodobnie jako jedyna posiada systemy dedykowane do pory roku, uwzględniającej wilgoć czy temperaturę, specjalnie by uzyskać jak najlepsze efekty, i zyskać uznanie zarówno inwestora jak i wykonawcy.

Każdy produkt firmy Synthesia posiada aprobatę CE, i spełnia normę EN-14315-1, oraz jest wytwarzany zgodnie z normą ISO 9001. Dzięki temu jako wykonawcy, stosując się do zaleceń przetwarzania systemów, możesz potwierdzić przed inwestorem wykonanie realizacji zgodnie z normą EN-14315-2, i tym samym potwierdzić realizację nie tylko własną gwarancją, ale i producenta. Większość systemów dostępnych jest zarówno dla dysz natryskowych jak i wylewowych, a szczegółowe informacje na temat produktów uzyskasz kontaktując się z naszym oddziałem.

W zależności od przeznaczenia izolacji stosujemy:

  • Poliuretan Spray S-303
  • Poliuretan Spray S-353
  • Poliuretan Spray S-383
  • Poliuretan Spray S-403
  • Poliuretan Spray S-503

Pamiętaj, że piana zamknięto komórkowa wymaga więcej cierpliwości niż otwarta, ponieważ należy ją tryskać w warstwach nie przekraczając średnio 1,5 cm grubości w warstwie. Piana posiada klasę palności E, natomiast przykryta na poddaszu płytą kartonowo-gipsową spełnia B-S1-d0, a stosowana na dachu spełnia normę B roof T1. Oczywiście Synthesia posiada w swojej ofercie dedykowane  produkty o podwyższonych parametrach (np. klasa palności B lub C), jednak są one wykorzystywane w specjalizowanych realizacjach.

PRODUKT SYSTEM SYNTHESIA ZASTOSOWANIE
Poliuretan Spray S-303 S-303 Izolacje termiczne od wewnątrz ścian, stropów, poddaszy oraz zewnętrznych ścian pod warunkiem osłonięcia pianki okładziną elewacyjną chroniącą przed czynnikami atmosferycznymi. Izolacje termiczne pod ogrzewanie podłogowe w budynkach jednorodzinnych.
Poliuretan Spray S-353 S-353 Izolacje termiczne od wewnątrz ścian, stropów, poddaszy oraz zewnętrznych ścian pod warunkiem osłonięcia pianki okładziną elewacyjną chroniącą przed czynnikami atmosferycznymi. Stropy, zbiorniki, statki, dachy o obniżonych temperaturach, chłodnie.
Poliuretan Spray S-383 S-383 Dachy, fundamenty, posadzki, stropy, ściany, poddasza, oraz ściany dworowe. Szybkość aplikacji powierzchni referencyjnej nawet do 3 razy szybciej!
Poliuretan Spray S-403 S-403 Izolacje termiczne dachów o małym ruchu pieszym oraz izolacje termiczne pod ogrzewanie podłogowe dla podłóg o dużych obciążeniach.
Poliuretan Spray S-503 S-503 Izolacje termiczne i wodochronne od wewnątrz i na zewnątrz dachów o dużym ruchu pieszym.
Używamy plików cookies, aby osiągnąć optymalną wydajność strony. Jeśli akceptujesz te zasady, prosimy naciśnij
Ok