Systemy otwartokomórkowe

Synthesia posiada w swojej ofercie systemy poliuretanowe otwarto komórkowe adresowane przede wszystkim dla branży budownictwa. Czystość surowców najwyższej jakości oferowanych przez firmę Synthesia, to realna oszczędność na eksploatacji sprzętu oraz jego serwisowaniu. Wysoka wydajność zestawów to nie tylko komfort dla operatorów natrysku, lecz w większej skali dodatkowa oszczędność dla podmiotu świadczącego usługę termoizolacji. Warto dodać, że Synthesia prawdopodobnie jako jedyna posiada systemy dedykowane do pory roku, uwzględniającej wilgoć czy temperaturę, specjalnie by uzyskać jak najlepsze efekty, i zyskać uznanie zarówno inwestora jak i wykonawcy.

Każdy produkt firmy Synthesia posiada aprobatę CE, i spełnia normę EN-14315-1, oraz jest wytwarzany zgodnie z normą ISO 9001. Dzięki temu jako wykonawcy, stosując się do zaleceń przetwarzania systemów, możesz potwierdzić przed inwestorem wykonanie realizacji zgodnie z normą EN-14315-2, i tym samym potwierdzić realizację nie tylko własną gwarancją, ale i producenta. Większość systemów dostępnych jest zarówno dla dysz natryskowych jak i wylewowych, a szczegółowe informacje na temat produktów uzyskasz kontaktując się z naszym oddziałem.

PRODUKT SYSTEM SYNTHESIA ZASTOSOWANIE
PhonoSpray PhonoSpray Doskonale wygłusza poddasza, ścianki działowe, studia nagrań, drzwi.
Poliuretan Spray S-3032 Poliuretan Spray S-3032 Nowa piana otwartokomórkowa o gęstości 36 kg/m3 spieniana wodą, doskonale sprawdza się jako izolacja poddaszy, ścian.
Poliuretan Spray S-OC-008 Poliuretan Spray S-OC-008 Piana otwartokomórkowa znajduje zastosowanie na poddaszach, w ścianach działowych, podłogach drewnianych a także do wypełniania ubytków i pęknięć.
Używamy plików cookies, aby osiągnąć optymalną wydajność strony. Jeśli akceptujesz te zasady, prosimy naciśnij
Ok